serwis informacyjny
KP PSP BŁONIE
OGŁOSZENIA
JRG BŁONIE
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • MAJĄTEK
    DANE TELEADRESOWE
    REGULAMIN ORGANIZACYJNY
  • ZADANIA WYKONYWANE PRZEZ POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI
  • PRZETARGI
    KIEROWNICTWO KP PSP
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW KIEROWNICTWA
  • OFERTY PRACY
    SZKOLENIA OSP
    Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • DANE TELEADRESOWE

      Dane Teleadresowe

    Komórki Organizacyjne KP PSP

    Imię i nazwisko

    numer

    wewnętrzny

    e-mail
    Naczelnik Wydziału Operacyjno technicznego
    kpt. Kazimierz Jaworski 105 k.jaworski@kppspblonie.pl
    Pracownik działu Operacyjno technicznego
    st. sekc. Tomasz Janowski 108 t.janowski@kppspblonie.pl
    Samodzielne Stanowisko Pracy
    ds. kwatermistrzowskich
    st. sekc. Łukasz Bartosiński 107 l.bartosinski@kppspblonie.pl 
    Gł‚ówna Księ™gowa Grażyna Żołądek 109 g.zoladek@kppspblonie.pl
    Kierownik Sekcji
    Organizacyjno - Kadrowej
    mł. kpt. mgr 
    Wioletta Budna-Rupieta
    110 w.budna@kppspblonie.pl
    Starszy Specjalista
    ds. BHP i ODO
    mgr Joanna Lisowska 132 j.lisowska@kppspblonie.pl

    Specjalista ds.Organizacyjnych

    Dorota Sobiech
    104
    sekretariat@kppspblonie.pl
    Powiatowe
    Stanowisko Kierowania
    wg zmiany służbowej 111, 112 pskzachod@kppspblonie.pl
    Kierownik Sekcji
    Kontrolno - Rozpoznawczej
    ------------------ 115 m.tymoszewicz@kppspblonie.pl
    Starszy Specjalista
    ds. Kontrolno - Rozpoznawczych
    st. kpt. mgr inż.
    Piotr Rupieta
    116 
    p.rupieta@kppspblonie.pl

     

    Komórki Organizacyjne JRG BŁONIE Imię i nazwisko

    numer

    wewnętrzny

    e-mail
    Dowódca JRG st. kpt. Sławomir Surowski 117
    s.surowski@kppspblonie.pl
    Z-ca Dowódcy JRG  st. kpt. Rafał Własinowicz 118 r.wlasinowicz@kppspblonie.pl
      udostępnił Administrator BIP dnia 2017-04-12
      opracował Administrator BIP dnia 2013-02-21
    inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra