serwis informacyjny
KP PSP BŁONIE
OGŁOSZENIA
JRG BŁONIE
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • MAJĄTEK
    OFERTY PRACY
    SZKOLENIA OSP
    PRZETARGI
    DANE TELEADRESOWE
    REGULAMIN ORGANIZACYJNY
  • ZADANIA WYKONYWANE PRZEZ POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI
  • KIEROWNICTWO KP PSP
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW KIEROWNICTWA
  • Ochrona danych osobowych
  • Inspektor ochrony danych
  • Informacje związane ze współadministrowaniem
  • Informacje z zakresu ochrony danych osobowych
  • Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • DANE TELEADRESOWE

      Dane Teleadresowe

    Komórki Organizacyjne KP PSP

    Imię i nazwisko

    numer

    wewnętrzny

    e-mail
    Kierujący Wydziałem Operacyjno technicznego
    st. kpt Tomasz Słowik  105  
    Pracownik działu Operacyjno technicznego
    mł. asp. Tomasz Janowski 105 t.janowski@kppspblonie.pl
    Samodzielne Stanowisko Pracy
    ds. kwatermistrzowskich
    mł. ogn. Łukasz Bartosiński 107 l.bartosinski@kppspblonie.pl 
    Główna Księgowa
    109
    Kierownik Sekcji
    Organizacyjno - Kadrowej
    st.str. Joanna Lisowska
    110 j.lisowska@kppspblonie.pl
         

    Sekretariat


    104
    sekretariat@kppspblonie.pl
    Powiatowe
    Stanowisko Kierowania
    wg zmiany służbowej 111, 112 pskzachod@kppspblonie.pl
    Kierownik Sekcji
    Kontrolno - Rozpoznawczej
    mł bryg. mgr inż.
    Piotr Rupieta
     
    115 p.rupieta@kppspblonie.pl
    Starszy Specjalista
    ds. Kontrolno - Rozpoznawczych
     kpt. mgr inż Kamil Golba 116 
    k.golba@kppspblonie.pl

     

    Komórki Organizacyjne JRG BŁONIE Imię i nazwisko

    numer

    wewnętrzny

    e-mail
    Dowódca JRG i 117

    Z-ca Dowódcy JRG st. kpt. Kaziemierz Jaworski
    118 k.jaworski@kppspblonie.pl
      udostępnił Administrator BIP dnia 2021-03-17
      opracował Administrator BIP dnia 2013-02-21
    inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra